به گزارش برترین خبر ، علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران و اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

وی با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات کندوان، افزود: معمولا افزایش حجم تردد خودروها در چهارشنبه‌های هر هفته در مسیر ورودی ترافیک پایان هفته را رقم می‌زند.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر امروز آغاز شد، اضافه کرد: در این زمینه تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان جمعه هفته جاری در دستور کار قرار دارد که معمولا در محور کندوان حتما به‌موقع و در زمان اعلام شده اعمال می‌شود ولی در محور هراز احتمال تاخیر یا حتی لغو آن وجود دارد.

قدمی بیان کرد: بحث اعمال محدودیت مقطعی در محور کیاسر نیز روز جمعه در دستور کار قرار دارد که درصورت نیاز اعمال می‌شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه پرهیز از سفرهای غیرضروری در محورهای شمال ضروری است، گفت: مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شهروندان درباره آخرین وضعیت جاده‌های استان است./.fars