به گزارش برترین خبر و به به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی مازندران، احمد سعادت اظهار کرد: آیین “شور عاطفه‌ها” با هدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد در مازندران از ۲۲ شهریور ماه شروع شده و تا ۱۱ مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: اولویت آیین “شور عاطفه‌ها” تامین ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش‌آموزان نیازمند است، امسال به‌دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا این برنامه با رعایت پروتکل در پایگاه‌های شهرستان‌ها در ۲۶ و ۲۷ شهریور و همچنین نهم و دهم مهر ماه برگزار می‌شود.

سعادت با بیان اینکه تمامی دفاتر کمیته امداد در سطح استان آمادگی دریافت کمک‌های مردمی را دارند، خاطرنشان کرد: ۱۸۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌ها از جمله؛ تبلت، گوشی، لوازم‌‌التحریر و پوشاک همکاری می‌کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی در مازندران ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت خیران و مردم نوع‌دوست مازندران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۹۰۷ کمک‌های خود را واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره گیری #۰۱۱*۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

وی عنوان کرد: ۸ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند