به گزارش برترین خبر،  حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا و ترک محرمات اظهار کرد: ماه ربیع الاول متبرک به پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) رئیس مذهب است.

وی تصریح کرد: ماه ربیع الاول ماه عقلانیت و رحمت، ریاضت علمی و سلوک رحمانی است.

حجت الاسلام احمدی افزود: عفو و گذشت در مقابل بدی ها، کج فهمی ها و خیانت کردن ها از صفات متقین است.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه حوادث اخیر طراحی از جانب دشمن است، خاطرنشان کرد: چنین حرکت های مرموز و روبنایی نشان از عجز و استیصال آنان است.

حجت الاسلام احمدی افزود: افرادی که نسبت به حریم ارزشمند اسلام، قرآن، پرچم پرفروغ نظام، نیروهای انتظامی و سپاهی و بسیجی حتک حرمت می کنند کف روی آب هستند و ارزشی ندارند در حالی که قدرت عظیم نظام اسلامی روز به روز شعاع عزت و عظمتش در دنیا پر فروغ تر و با صلابت تر خواهد شد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ادامه داد: اختشاش های پراکنده طراحی انفعالی دشمن در مقابل پیشرفت های بزرگ ملت ایران است.

امام جمعه شهرستان نور با بیان اینکه با اعتراض از مجاری قانون مخالف نیستیم، یادآور شد: با توجه که ما با دارای اندیشه و عقلانیت برگرفته از آموزه های دینی هستیم، ترسی نداریم اما آشوب و اختشاش حرکت هایی از سوی دشمنان در راس آمریکای جنایتکار است.

حجت الاسلام احمدی افزود: آمریکا به دنبال باز کردن جایی برای خود است چرا که جنگ بین روسیه و اوکراین به طراحی و سود آمریکا است

وی تصریح کرد: امروز بزرگترین بحران انرژی در اروپا رخ داده درحالی که ایران اسلامی روز به روز در حال پیشرفت و خنثی سازی تحریم ها است.

امام جمعه شهرستان نور ادامه داد: مشارکت اروپا با آمریکا در تحریم دارو و واکسن کرونا، میزبانی از تروریست های ضد ایرانی در کشور های خود، پیشنهاد قطعنامه های ضد ایرانی به شورای امنیت،عملیات رسانه ای و تبلیغی علیه ایران، حمایت از داعش و مفسدان اقتصادی، عهد شکنی اروپا در یازده تعهد برجامی از جمله جنایت های اروپایی ها علیه ایران اسلامی بود که به خودشان برگشت و ایران در مقابل همه توطئه ها ایستاد و سرافراز بیرون آمده است.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: ملت ایران با هوشیاری و بصیرت خود با برنامه و پروژه از پیش تعیین شده استکبار در راس آمریکای جنایتکار همراه نشدند و دستگاه اطلاعاتی و امنیتی هم در عملیات پیچیده موصاد در خرابکاری یک مرکز صنعتی اصفهان را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: سپاه پاسداران توانست پنجاه مقر توریستی کومله و دموکرات که بر علیه ایران تلاش می‌کردند را با خاک یکسان کردند.

امام جمعه شهرستان نور گفت: متاسفانه عده ای سلبریتی که از امکانات کشور استفاده کردند و به یک جایگاه بالا در عرصه ورزش و هنر رسیدند اما خود را عمله استکبار قرار دارند هر چند هنرمندان و ورزشکاران بسیار خوب زیادی داریم.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: مسئولین تمام توجه خود را به صورت شبانه روزی برای خدمت به مردم قرار دهند.

وی ادامه داد: فضای ادارات باید انقلابی و اسلامی و دینی باشد و حجاب و عفاف و عدالت حاکم و به دور از تبعیض و خیانت باشد.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد توجه به نخبگان جامعه و شرکت های دانش بنیان گفت: جوانان ایران آبروی ایران شدند و نگذاشتند محتاج غرب بمانیم و نخبگان هم در کنار مردم بمانند.