به گزارش برترین خبر ، دکتر محمدحسین فاطمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران با اعلام این خبر افزود: دانشگاه مازندران نیز به عنوان یکی از حوزه‌های برگزاری این آزمون می‌باشد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران با اشاره به این‌که تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه مازندران ۲۲۷۴ نفر شرکت خواهند داشت، خاطرنشان کرد: کلیه‌ داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه‌ خود را دریافت نمایند.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار به همراه داشته باشند. از ورود متقاضیانی که کارت شرکت در آزمون و مدارک شناسایی معتبر(کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به‌عمل خواهد آمد. هم‌چنین استفاده از ماسک در این جلسه الزامی می‌باشد.

یادآور می‌شود: رفع نقص کارت ورود به جلسه در دفتر آزمون‌های سازمان مرکزی دانشگاه از روز دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ تا پنج‌شنبه ۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ صبح‌ها از ساعت ۳۰: ۸ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۴ تا ۱۸ انجام می‌گیرد. آزمون‌های صبح رأس ساعت ۸ شروع خواهد شد.